Prenájom

Naše priestory ponúkame aj na prenájom – ide o takmer 80m 2 v tvare slíža rozdelených na 3 miestnosti. Umožňujú jednotlivcom a menším produkciám (do 10 ľudí) zatiahnuť závesy a uzavrieť sa do produktívnej bubliny, v ktorej možno zotrvať od nápadu,cez výrobu, až po finálnu projekciu pre klienta – 24/7.

Office

Na brainstorming alebo postprodukčnú časť máš k dispozícii miestnosť s veľkým stolom a stoličkami pre minimálne 5 ľudí vybavenú výkonným PC ideálnym na video/foto postprodukciu, kalibrovanými monitormi a fullHD projektorom s 3 metrovou uhlopriečkou obrazu, flipchartom, či farebnou laserovou tlačiarňou. Najme pri postproduckii oceníte osvetlenie miestnosti s vysokým CRI s možnosťou zmeny farebnej teploty a stmievania pre zachovanie ideálnych svetelných podmienok za každých okolností – každých. A na káve z plne automatického stroja s mliečnym barom na laté, kapučíno a iné šmakociny si zatiaľ tiež nik nesťažoval.

Chill zone

Ak nastanú chvíle oddychu (často po fajnovom obede z Miletičky, ktorá je hneď za
rohom), určite oceníš druhú miestnosť, ktorú sme zariadili ako obývačku – má úplne
špecifický vibe, preto je vhodná aj na fotenie, alebo nakrúcanie, no hlavne v nej máš k
dispozícii množstvo miesta na pohodlné sedenie (či spanie), veľkú smart TV s Xboxom,
alebo chladničku.

Ateliér

Samotný ateliér má rozlohu 35 m 2 , stropy sú vysoké 3,2m. S prehľadom si v ňom nakrútiš alebo nafotíš rôzne produkty, či skupinové portréty. Vybavenie zahŕňa bežnú video a foto osvetľovaciu techniku – trvalé svetlá pre kameramanov a zábleskové svetlá pre fotografov. Samozrejme všetko so širokým výberom príslušenstva ako softboxy, voštiny, komíny, odrazné plochy, konverzné či efektové filtre, statívy, grip/úchyty, dymostroj… Na výber máme tiež z množstva papierových pozadí o rozmere 2,7-5m. Pre technickejších „umelcov perfekcionistov“ máme pripravené zariadenia ako expozimeter, jasomer a spektrometer, nech je všetko „pünktlich“.

Technika

Osvetľovacia technika

Na prenájom samostatne – výber dostupný na stránke: www.FilmarinaRent.sk

Technické vybavenie:

  • PC: Intel Xeon E5-2690 v3, GeForce 1080GTX, 32GB RAM, 500GB M.2 SSD,2TB SSD, 3TB RAID1 HDD
  • Projektor: Epson EB-U05
  • Tlačiareň: Brother Device DCP-9020CDW
  • Kávovar: Delonghi Dinamica Plus
  • Xiaomi Mi Smart TV 43″ 4K
  • Xbox ONE